ראשי > Uncategorized, פעילות > עדכונים חשובים:

עדכונים חשובים:


 

סיור התנועה הירוקה בכרמל ביום שישי, 17.12

ועידה ובחירות להנהגה וליו"ר

חברים יקרים, 

 

ארועי סוף השבוע האחרון בכרמל הינם אסון לאומי וסביבתי בסדר גודל שטרם נודע בישראל, ההשפעות החברתיות והסביבתיות על חיי כולנו טרם ידועות וסביר שיקח עוד זמן עד שנבין את מימדי הארוע.

במסגרת פעולתה של של התנועה לגיבוש עמדה בעניין השריפה, השיקום הנדרש, והלקחים הנדרשים, נערוך סיור לפעילים ואוהדים בכרמל. הסיור יודרך על ידי  אנשי המחלקה לאקולוגיה באוניברסיטת חיפה ותיפתח בסקירה ע"י נציג האחראי על מאמצי השיקום. הסיור יערך באוטובוס ועשוי לכלול קטעי הליכה קצרים.

הסיור ייערך ביום שישי 17.12, י' בטבת. 

 

לו"ז:
שימו לב – כל ההסעות ייצאו בכפוף למספר הנרשמים ולכן יש להירשם מראש.
7:30 – יציאה הסעה מירושלים (בנייני האומה)
08:00- יציאת הסעה מכרמיאל ( מול תחנת אוטובוס בכניסה לעיר)
09:15-30- התכנסות מחוץ לשער המערבי של תחנת רכבת חוף כרמל – בסמוך למסעדת ה"כאמל".
09:30-13:00- סקירה עם נציג קק"ל, סיור בכרמל.
13:00- חזרה משוערת
13:00-14:00- פיקניק ושיחה פתוחה לקהל.
14:00- יציאה לתל אביב, ירושלים, כרמיאל

הגעה ברכבת מתל אביב ומודיעין:

רכבת 6144 יוצאת ממודיעין ב 07:51 ועוברת בתל אביב סבידור ב 08:30. חברי התנועה מתבקשים לנסוע בקרונות הראשונים. חזרה ברכבת של 14:08.

 

הערות חשובות:

– חובה להירשם עד יום שני אצל אמיר רוקמן amir@ecobike.co.il. מומלץ להזמין אוהדים שטרם נחשפו לפעילות המפלגה.

– חברים המעונינים להשתתף בפיקניק מתבקשים להביא אוכל צמחוני וכשר להם ולחבר נוסף.  (סנדויצ'ים, לחם עם טחינה, ירקות, אורז- דברים מה לא צריך הרבה צלחות וסכו"ם).
אנא המנעו מכלים חד פעמיים.

חשוב מאד להגיע עם חולצות התנועה- תהיה אפשרות לרכוש חולצות.

– עלות הסיור 20 ש"ח ללא הסעה, 50 ש"ח לאלו הנוסעים בהסעה מירושלים או כרמיאל.

– דרוש מתנדב בירושלים ובכרמיאל לריכוז ההסעה ביום הסיור. נא לפנות לאמיר רוקמן במייל מעלה.

 

הודעה על קיום ועידה ובחירות להנהגה וליו"ר 

 

בהתאם להחלטת הוועידה על קיום בחירות מחודשות להנהגת התנועה הירוקה, ובהתאם להמלצת ההנהגה, תתקיים ביום 21.1.2011 ועידה בה בכוונתנו לערוך בחירות להנהגה.
חברי מפלגה המעוניינים להציג את מועמדותם לתפקיד יו"ר המפלגה או חברי הנהגת המפלגה, יכולים לפנות החל מהיום לוועדת הבחירות במייל
hanhaga2011@gmail.com ולהציג את מועמדותם.  יודגש כי בהתאם לתקנון, הבחירות ליו"ר הנן נפרדות מן הבחירות לחברי ההנהגה, וכל מועמד יעמוד לבחירה רק למסגרת שאליה הגיש מועמדות.  ניתן להגיש מועמדות לשני הגופים – ליו"ר ולהנהגה, או רק לאחד מהם.
טופסי הגשת מועמדות יישלחו לחברים שפנו לוועדה והציגו את מועמדותם.
כל מועמד/ת יוכל לנהל קמפיין בחירות על פי כללים שתיקבע ועדת הבחירות ויפורסמו בקרוב.
יודגש, כי עריכת בחירות דורשת שינוי תקנוני, והבחירות ייערכו אך ורק אם הוועידה תאשר את נוסח שינוי התקנון הדרוש לשם עריכת הבחירות. ההצעה לשינוי התקנון תפורסם בהקדם על מנת לקבל התייחסויות והצעות מציבור החברים.  כחלק משינוי התקנון, תיבחן האפשרות לקבוע מודל הנהגה של יו"ר משותף – גבר ואישה.  לפיכך, אנו קוראים לגברים ולנשים להתמודד על תפקיד יו"ר המפלגה.
בכל שאלה, הערה או הצעה אפשר לפנות לוועדת הבחירות במייל שצוין לעיל.  במקרים דחופים אפשר לפנות לעו"ד שגיא אגמון, יו"ר ועדת הבחירות, בטל. 0544-579580.

מדינת ישראל חייבת תנועה ירוקה בכנסת!

נתראה בסיור.

 1. דצמבר 11, 2010 ב- 8:59 pm

  ככה מודיעים על בחירות? 40 יום לפני הועידה ואין רשימת מועמדים, מצע וכולי? וטוב שאני קורא על זה דרך בלוג הפעילים, כי ניוזלטר רשמי לא יצא על זה ורוב חברי המפלגה בטח לא שמעו על זה. זה מרגיש לי כאילו בהנהגה וההנהלה אף אחד לא הפנים שצריך דוברות וקשר עם החברים 😦

 2. דצמבר 11, 2010 ב- 9:08 pm

  לא רק שיצא ניוזלטר רשמי, מה שאתה רואה כאן זה הניוזלטר עצמו. אני עשיתי קופי פייסט מהמייל שקבלתי לפני יומיים. אין רשימת מועמדים עדיין כי זה הזמן להגשת מועמדות ועדיין לא החלו את הקמפיין. כל הפרוטוקולים מפורסמים באתר התנועה. דאגנו במיוחד לאחר הועידה לדאוג לשקיפות. הזמן הקצר הוא בגלל שכרגע אין הנהגה וזה מה שהוחלט בועידה ולפני יומיים נסגרו כל הקצוות בישיבת נשיאי הועידה. יכול להיות שאתה לא רשום לניוזלטר? או מקבל למייל אחר?

 3. דצמבר 11, 2010 ב- 9:15 pm

  חפרתי במייל, צודק, פספסתי. עדיין זה נראה לי פרק זמן קצר למדי.

 4. דצמבר 11, 2010 ב- 9:21 pm

  גם לי נראה פרק זמן קצר מדי. אבל הבעיה היא לא הנהגת התנועה אלא ההחלטה של הועידה הקודמת לקיים בחירות "בהקדם האפשרי". ההנהגה, וועדת הבחירות מסונדלות עקב החלטת הועידה ההיא. אני חושב שדרך קבלת ההחלטה בועידה הקודמת היתה קלוקלת. אני הצבעתי נגד שם, כי חשבתי שזה צריך להעשות רק אחרי פרק זמן ארוך יותר אבל לא ניתנה בכלל האופציה.
  כרגע זה המצב, והבחירות יערכו ב21.1

 5. דצמבר 12, 2010 ב- 10:29 am

  אבל מאז הועידה וההצבעה עברו כחודשיים, למה נזכרו רק עכשיו? כמה זמן ישאר למועמדים להציג את עמדותיהם ולענות על שאלות?

 6. דצמבר 12, 2010 ב- 12:55 pm

  עירא. כמו שאמרתי, כל הפרוטקלים של ישיבות ההנהגה והמזכירות פרסמו. אם יש שאלת תמיד אפשר למצוא את התשובות שם. אני אסביר מה שאני יודע. אלון טל ביקש מההנהגה זמן כדי לדבר עם כל חברי ההנהגה שהגישו את התפטרותם במטרה שישארו ובמקביל לדברים עם חברים בתנועה ובחוץ במטרה שיצטרפו להתמודדות בבחירות. רק אחרי שהובטח כי ישנם מספיק מתמודדים מבפנים ואולי גם מבחוץ יכולנו להתחיל לעבוד על הבחירות. תאר לך שהיינו מתחילים לעבוד על הבחירות ולא היה בכלל מספיק מתמודדים. היה יכול להיות המסמר האחרון בארון הקבורה של התנועה.

 7. דצמבר 13, 2010 ב- 9:37 am

  מיכאל, אני לא חושב לשאלת התאריך יש תשובה בפרוטוקולים הללו.
  זה בהחלט נודע לציבור החברים מאוחר מידי ואני ממש מסכים עם עירא שזה פרק זמן בעייתי ביותר. גם בישיבת צוות ההיגוי של הועידה לא הבנתי בדיוק מדוע נקבע התאריך הזה ומדוע הוא "קדוש" כל כך. היה טוב אם מישהו היה מסביר.
  אבל, עירא, כרגע זה המצב, צריך לעשות את המקסימום כדי שיהיו מקסימום מועמדים שיהיה להם מקסימום אפשרות חשיפה ושיהיו מספר מקסימלי של בוחרים מצביעים.

 1. דצמבר 12, 2010 ב- 7:58 pm

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: